Ogłoszenia

NIEDZIELA 2 KWIETNIA

► Dzisiejsza taca przeznaczona jest na remont naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

► W każdą niedzielę Wielkiego Postu, zapraszamy na Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 18.15.

► Jutro rozpoczną się w naszym Kościele rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je o. Janusz Chwast, dominikanin. Rekolekcje trwać będą do czwartku, a nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas Mszy św. o godz. 12.30, 17.00 i 19.00.

► W poniedziałek o godz. 18.15 Medytacja Ignacjańska, którą  poprowadzi Wspólnota Życia Chrześcijańskiego. Zapraszamy.

► W środę o godz. 18.15 i wyjątkowo również w czwartek, z racji urodzin błogosławionego, różaniec z bł. Piotrem Jerzym. Intencje do środowego  różańca można składać do skrzynki przy obrazie błogosławionego.

► W piątek o godz. 18.00 – Droga Krzyżowa.

► JM Rektor KUL ks. prof. Antoni Dębiński zaprasza serdecznie w niedzielę 9 kwietnia na kolejny koncert z cyklu OPUS MAGNUM – KULowskie wieczory z muzyką. Tradycyjnie koncert rozpocznie się o godz. 18.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Tym razem z Nadzwyczajnym koncertem kameralnym wystąpi Kwartet Akademos.

► Zapraszamy na wyjazd na Magis 2017 od 14 do 23 lipca.  Jest to spotkanie studentów z duszpasterstw akademickich prowadzonych przez jezuitów. Rozpocznie się w Pradze i będzie się odbywać w siedmiu krajach centralnej i wschodniej Europy. Więcej informacji na plakacie.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach: do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, oraz na Akademicką Pielgrzymkę na Jasną Górę.  Nasze pielgrzymowanie odbędzie się w sobotę 22.04. Koszt pielgrzymki połączonej do Łagiewnik a następnie  Jasną Górę  wynosi 65 zł., a na samą Jasną Górę 50 złoty. Zapisy u duszpasterzy.

►      Pieniądze składane  dzisiaj do puszki wystawionej za ławkami,  zostaną przekazane na rzecz  Dziennego Centrum dla Dzieci i Młodzieży w gruzińskim mieście Kutaisi.

► Za ławkami są dostępne aktualne numery tygodników katolickich. Należność prosimy wrzucić do puszki.

Duszpasterstwo Akademickie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
 
ul. I. Radziszewskiego 7
20 - 039 Lublin