Rekolekcje Ignacjańskie – Fundament

Informacje o rekolekcjach

Pliszczyn Fundament 21-26.09.2014

  1. Fundament Ćwiczeń Duchowych rozpoczyna się w niedzielę 21 września kolacją o godzinie 18.00 a kończy obiadem w piątek 26 września około godziny 13.00. Stąd w niedzielę od godziny 16.00 będzie można się zakwaterować.
  2. Ważnym elementem rekolekcji jest odseparowanie się od bieżących spraw. Stąd rekolekcje są w milczeniu. Ważne, aby być gotowym na mieszkanie z osobą/ami, których się nie zna, na wyłączenie telefonu komórkowego i wszelkiego niepotrzebnego kontaktu tak, aby dobrze przeżyć czas rekolekcji.
  3. W czasie rekolekcji każdego dnia jest przewidziana: Msza Święta (również w niedzielę po przyjeździe), Adoracja Najświętszego Sakramentu, 3-4 medytacje; jedna lub dwie konferencje; rozmowa z osobą towarzyszącą o tym, jak przeżywa się czas rekolekcji; obowiązkowy spacer.
  4. Zachęcamy, by skorzystać z sakramentu pojednania przed przyjazdem na rekolekcje lub po rekolekcjach. Jeśli ktoś będzie chciał skorzystać ze spowiedzi w czasie rekolekcji to proszony jest o indywidualny kontakt z jednym z księży, gdyż nie będzie oddzielnego czasu na sakrament pojednania.
  5. Koszt rekolekcji to: 250 zł jeśli osoba przyjeżdża z własnym śpiworem lub 275 zł jeśli osoba korzysta z miejscowej pościeli. Prosimy o wpłacenie zaliczki w gotówce w wysokości 50 zł przy zapisach przed przyjazdem. Reszta będzie pobierana po przyjeździe w recepcji.
  6. Zapisy u Duszpasterzy Akademickich w Konwikcie.

Duszpasterstwo Akademickie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
 
ul. I. Radziszewskiego 7
20 - 039 Lublin